Акції

Кофти, светри, гольфи

Сортування:

Светри, кофти та гольфи у жіночому гардеробі

 

Гардероб сучасної жінки важко уявити без затишних светрів, базових гольфів та стильних кофтинок. Саме ці речі є незамінними в осінньо-зимовий сезон, вони підкорюють серця своєю практичністю та зручністю. Актуальний светр об'ємної в'язки зігріє у прохолодний вечір,  а яскрава кофта стане чудовим акцентом, якщо образ занадто простий та стриманий. Гольф без перебільшення можна назвати найкращим варіантом нижнього шару під жакет, кардиган чи жилетку. 

 

Асортимент нашого магазину регулярно поповнюється трикотажними виробами високої якості. Велика увага приділяється якості матеріалів, адже саме цей критерій впливає на термін експлуатації светра чи кофти, а також на зовнішній вигляд виробу. Чудовим співвідношенням вважається 20% синтетичного волокна на 80% натурального, річ з такої тканини буде тримати форму, а також володіти еластичністю і зносостійкістю. Кашемір, вовна, бавовна — відмінні матеріали, трикотажні вироби з них комфортні, практичні та гарні на вигляд. 

 

Светр, кофта або гольф навіть з найкращим складом тканини потребує ретельного догляду, адже недбала чистка чи прання може зіпсувати якісну річ. Тому просимо звернути увагу на правила догляду за трикотажем, основні з яких наведені нижче:

  1. Температура прання не повинна перевищувати 40 градусів за Цельсієм. При високій температурі трикотажні вироби стають тьмяними на вигляд та жорсткими на дотик. Перед пранням варто вивернути виріб на зворотну сторону, таким чином волокна лицьової сторони довше зберігатимуть свій привабливий вигляд.
  2. Светри, кофти, гольфи та інший трикотаж рекомендується прати вручну або на делікатному режимі пральної машинки. В пріоритеті ручне прання, якщо ви обираєте саме цей варіант, то пам'ятайте: такі речі не можна занадто активно терти. Якщо ви бажаєте випрати улюблений светр в машинці, не полінуйтесь ознайомитися з правилами догляду на бирці. 
  3. Заборонено прати трикотаж з хлоровмісними засобами. 
  4. Сушити еластичні трикотажні вироби потрібно у горизонтальному положенні на відстані від джерел тепла та прямих сонячних променів. Одяг втратить форму, якщо його сушити у вертикальному положенні.
  5. При правильній сушці трикотаж не потребує прасування, проти якщо ви все ж таки вирішили випрасувати улюблену річ, надайте перевагу паровій прасці. Вироби з натурального трикотажу можна прасувати звичайною побутовою праскою, але лише навиворіт. Температуру на прасці варто виставити середню або навіть низьку. 
  6.  Якщо на одязі утворилися сплутані волокна, не слід намагатися позбутися від них за допомогою леза, ножиць чи станка для гоління, перечислені інструменти можуть пошкодити тканину. Використовуйте спеціальну машинку для усунення сплутаних волокон, придбати таку можна в магазинах побутової техніки та господарських крамницях.