Сортування:
Шуби довжина довгі
Сортування:
Шуба — предмет розкоші чи обов'язковий елемент зимового гардероба сучасної жінки?
Нумо розбиратися! Звісно шуби з натурального хутра досі залишаються елітарними товарами! Придбання норкової шуби суттєво ударить по гаманцю середньостатистичного клієнта. Є більш бюджетні варіанти з натурального хутра, наприклад, шуби з овечої вовни.
У нашому асортименті представлені різні моделі натуральних шуб, адже не дивлячись на різноманіття виробів зі штучного хутра, переваги натурального хутра залишаються ключовим фактором у прийнятті рішення на користь покупки натуральної шуби.
Переваги шуб з натурального хутра: довговічність, розкішний вигляд та приємна текстура, легкість. При належному догляді та правильному зберіганні шуба буде радувати свою власницю багато сезонів поспіль. Виріб з натурального хутра буде відчуватися на тілі значно легшим ніж аналогічна річ з екохутра. Оптимальний теплообмін тіла буде саме у шубі з натурального матеріалу.
Основні недоліки шуби з натурального хутра: висока вартість, негуманність щодо тварин. Для багатьох клієнтів ці фактори є приводом відмовитися від покупки шуби, в таких випадках ми пропонуємо звернути увагу на вироби зі штучного хутра.
Щосезону асортимент нашого магазину поповнюється стильними новинками з веганського хутра, у процесі виробництва таких речей жодна тварина не постраждала. Матеріал, з якого виготовляють екошуби, являє собою основу (бязь, ацетат, сумішеві тканини тощо), до якої кріпляться синтетичні ворсинки. Технології не стоять на місці, тому сучасне екохутро не схоже на "чебурашку" і чудово імітує вигляд натурального хутра.
Серед переваг штучного хутра варто зазначити доступність, гуманність щодо тварин та непримхливість у догляді. Поки власниці натуральних шуб думають, в яку хімчистку здати свою улюблену шубку, володарки штучних виробів без зайвих клопотів перуть свої шуби в пральних машинках. Але звісно є й недоліки:
- матеріал може електризуватися;
- екохутро погано пропускає повітря, тому утруднює тепловіддачу тіла;
- недовговічність матеріалу (термін експлуатації 2-4 роки);
- сумнівна екологічність (акрилові полімери, нафтопродукти, клей та інші речовини, які містяться в матеріалі, забруднюють навколишнє середовище).
Отож, варто зважити усі за та проти, і прийняти рішення, яка саме шуба займе місце у вашому гардеробі — штучна чи натуральна.